LKS Promień Przeginia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bolesław Bukowno - Pilica Wierbka 2:3
  • Promień Przeginia - Centuria Chechło 2:1
  • Laskowianka Laski - Trzy Korony Żarnowiec 0:1
  • Unia Jaroszowiec - Błysk Zederman 1:2
  • Orzeł Kwaśniów - Hetman Dłużec 1:2
  • Leśnik Gorenice - Olimpia Łobzów 2:0
  • Spartak Charsznica - Strażak Przybysławice 0:1
  • Legion Bydlin - Wielmożanka Wielmoża 2:2
  •        

Najbliższe spotkanie

Promień Przeginia   Pilica Wierbka
2018-10-20, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 117
ogółem: 616 670

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Pilica Wierbka - Wielmożanka Wielmoża
Strażak Przybysławice - Legion Bydlin
Olimpia Łobzów - Spartak Charsznica
Hetman Dłużec - Leśnik Gorenice
Błysk Zederman - Orzeł Kwaśniów
Trzy Korony Żarnowiec - Unia Jaroszowiec
Centuria Chechło - Laskowianka Laski
Bolesław Bukowno - Promień Przeginia

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Moderator
status Gadu-Gadu

TERMINARZ

Kolejka 1 w dniach 04-09-2015

1

WKS PRZEBÓJ WOLBROM

- Promień Przeginia

2015-09-04

17:00

   

2

WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

- Laskowianka Laski

2015-09-05

11:00

   

3

Przemsza Klucze

- Prądnik Sułoszowa

2015-09-03

17:00

   

 

Kolejka 2 w dniach 11-09-2015

4

Promień Przeginia

- Prądnik Sułoszowa

2015-09-11

17:00

   

5

Przemsza Klucze

- Laskowianka Laski

2015-09-10

17:00

   

6

WKS PRZEBÓJ WOLBROM

- WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

2015-09-11

17:00

   

 

Kolejka 3 w dniach 15-09-2015

7

WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

- Promień Przeginia

2015-09-15

17:00

   

8

Przemsza Klucze

- WKS PRZEBÓJ WOLBROM

2015-09-15

17:00

   

9

Prądnik Sułoszowa

- Laskowianka Laski

2015-09-15

17:00

   

 

Kolejka 4 w dniach 18-09-2015

10

Promień Przeginia

- Laskowianka Laski

2015-09-18

17:00

   

11

WKS PRZEBÓJ WOLBROM

- Prądnik Sułoszowa

2015-09-18

17:00

   

12

WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

- Przemsza Klucze

2015-09-17

17:00

   

 

Kolejka 5 w dniach 25-09-2015

13

Przemsza Klucze

- Promień Przeginia

2015-09-24

16:30

   

14

Prądnik Sułoszowa

- WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

2015-09-27

14:00

   

15

WKS PRZEBÓJ WOLBROM

- Laskowianka Laski

2015-09-25

16:30

   

 

Kolejka 6 w dniach 02-10-2015

16

Promień Przeginia

- WKS PRZEBÓJ WOLBROM

2015-10-02

16:30

   

17

WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

- Laskowianka Laski

2015-10-02

16:30

   

18

Prądnik Sułoszowa

- Przemsza Klucze

2015-10-04

13:00

   

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 09-10-2015

19

Prądnik Sułoszowa

- Promień Przeginia

2015-10-11

13:00

   

20

Przemsza Klucze

- Laskowianka Laski

2015-10-08

16:30

   

21

WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

- WKS PRZEBÓJ WOLBROM

2015-10-09

16:30

   

 

Kolejka 8 w dniach 16-10-2015

22

Promień Przeginia

- WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

2015-10-16

16:00

   

23

WKS PRZEBÓJ WOLBROM

- Przemsza Klucze

2015-10-16

16:00

   

24

Prądnik Sułoszowa

- Laskowianka Laski

2015-10-18

13:30

   

 

Kolejka 9 w dniach 23-10-2015

25

Promień Przeginia

- Laskowianka Laski

2015-10-23

16:00

   

26

Prądnik Sułoszowa

- WKS PRZEBÓJ WOLBROM

2015-10-25

13:30

   

27

Przemsza Klucze

- WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

2015-10-22

16:00

   

 

Kolejka 10 w dniach 30-10-2015

28

Promień Przeginia

- Przemsza Klucze

2015-10-30

16:00

   

29

WAP-MŁODZI-PRZEBOJEM

- Prądnik Sułoszowa

2015-10-29

16:00

   

30

WKS PRZEBÓJ WOLBROM

- Laskowianka Laski

2015-10-30

16:00

Ostatnie spotkanie

Promień PrzeginiaCenturia Chechło
Promień Przeginia 2:1 Centuria Chechło
2018-10-07, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Bolesław Bukowno 2:3 Pilica Wierbka
Promień Przeginia 2:1 Centuria Chechło
Laskowianka Laski 0:1 Trzy Korony Żarnowiec
Unia Jaroszowiec 1:2 Błysk Zederman
Orzeł Kwaśniów 1:2 Hetman Dłużec
Leśnik Gorenice 2:0 Olimpia Łobzów
Spartak Charsznica 0:1 Strażak Przybysławice
Legion Bydlin 2:2 Wielmożanka Wielmoża

Najnowsza galeria

Przeginia-Jaroszowiec
Ładowanie...