status Gadu-Gadu

Aktualności

Ospel - Promień 1:2 & Mecz z Prądnikiem

• autor: Ż, 2014-06-12 10:57

W sobotnie popołudnie udaliśmy się na kolejne spotkanie. Tym razem na dosyć "trudny" teren którym była Wierbka. Drużyna Ospela mimo iż ostatnio być może w lekkim kryzysie to zawsze niewygodny rywal.
Promień mimo iż osłabiony brakiem 2 zawodników. Rozpoczął spotkanie od ataków, które wydawało się przyniosą szybko strzeloną bramkę. Niestety na 1 bramkę dla Promienia, czekaliśmy prawie do końca 1 części gry, kiedy to Sz. Rogóż, zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów a piłka kozłując tuż przed leżącym bramkarzem wpadła do siatki. Tak więc do połowy prowadziliśmy 1-0,a śmiało można napisać że mogliśmy więcej.
Druga część gry również zaczęła się od ataków Promienia, ale to gospodarze strzelają bramkę, pokonując dobrze broniącego całe spotkanie Pomiernego. Bramka dla gospodarzy podziałała na naszych zawodników mobilizująco. Raz po raz skrzydłem atakowaliśmy bramkę rywala. Czego efektem kilka rzutów rożnych i groźnych sytuacji. Gospodarze widząc iż remis będzie dla nich sukcesem w tym dniu, atakowali głownie z kontry. Na szczęście dobrze dysponowana obrona byłą czujna już do końca spotkania. Mimo przewagi optycznej na boisku, bramkę udaję nam się strzelić na kilka minut przed końcem. W zamieszaniu podbramkowym z kilku metrów gola dla Promienia zdobywa K.Lewandowski. Bramka niezwykle cenna, zapewniająca wygraną oraz ważne w walce o a-klasowy byt 3 punkty. Mecz z gatunków tych bez historii...
Tymczasem już w niedzielę lokalne DERBY z drużyną Prądnika Sułoszowa.Mecz mający dla nas kluczowe znaczenie w walce o jak najwyższa pozycję w lidze. Dla Prądnika to raczej spotkanie prestiżowe, w którym na pewno goście będą chcieli pokazać iż są lepsi od rywala z za miedzy. Wszystkich już teraz gorąco zapraszamy na spotkanie. Niedziela godzina 17.