Promień - Wielmożanka 3-7 (3-2)

Cóż...Najlepiej było mi by podać sam wynik...

...

3 kolejka

Mecz rozpoczął się świetnie dla gości którzy już w pierwszej minucie mogli objąć prowadzenie.
Był to pierwszy i nie ostatni sygnał dla zawodników Promienia iż nie będzie to łatwe spotkanie.
Promeiń również miałswoje okazje. Po strzale z rzutu wolnego piłka wylądowała na poprzeczce bramki gosci.
W 20 minucie to jedna kWielmozanka objęła prowadzenie w tym meczu, jednak na krótko bo już po kilku minutach mamy 1-1.
Spotkanie było dosyć otwartym widowiskiem,piłka raz po raz znajdowała się to w jednym to w drugim polu karnym. W 35 minucie Promień wychodzi na prowadzenie po rzucie karnym a kilka chwil później jest już 3-1 dla gospodarzy.
Gdy wydawało się że gospodarze złapali odpowiedni rytm a wynik pierwszej części zostanie bez zmian Wielmożanka strzela kontaktowego gola.
Druga część gry to dramat Promienia. Katastrofalne błędy w obronie doprowadzają do wyniku 3-7...
Kwintesencją tego meczu była bramka na 5-3 gdzie nasz bramkarz ze stoperem na 40 metrze oddają piłkę przeciwnikowi, który korzysta z prezentu. Promień starał się jak mógł lecz na ambitnie i mądrze grających gości było to zdecydowanie za mało.
Tym właśnie Wielmożanka ograła dzisiaj Promień. Ambicja, wola walki, wygrywanie pojedynków 1 na 1. To wszystko było po stronie gości. Przy wyniku 5-3 Promień poszedł ostrzej do przodu i skończyło się 3-7.
Porażka wg mnie za wysoka, ale niestety zasłużona. Wielmożanka wypunktowała nas jak Wisła Lecha tydzień temu. Tyle że tam nie padały tak kuriozalne bramki. Podobnie jak Lech chyba myśleliśmy ze jest "po meczu".
Nie usprawiedliwia znowu brak kilku zawodników w tym braci Sioła którzy kreują grę Promienia a w obronie zagrało 3 nominalnych pomocników, bo z tego co widziałem i goście nie mieli pełnego składu.
Na koniec troszkę o sędziowaniu. Całkiem ok, aczkolwiek Wielmożance należał się karny tyle że napastnik przepychany przez bramkarza mija go i nie trafia do pustej bramki.
Sytuacji z karnym dla Promienia nie będę oceniał bo po prostu jej nie widziałem, ale nie był to chyba karny z kapelusza.